BRAZILSKÝ KERATIN COCOCHOCO

 

COCOCHOCO Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který:

hluboce regeneruje,vyhlazuje a chrání vlasy před nepříznivými vlivy, jako jsou UV záření, slaná mořská voda, mráz, vítr a chlorovaná voda.
Vlasy ihned po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění a hlavně hloubkovému obnovení na dobu 3-4 měsíců!
 

COCOCHOCO Brazilský keratin obsahuje přírodní keratin, minerály mrtvého moře, výtažky z rostlin a regenerační oleje. Neobsahuje škodlivé látky, kyselinu thioglykolovou, ani formaldehyd. Všechny výrobky COCOCHOCO splňují požadavky EU ohledně zdravotní nezávadnosti!

Předem upozorňuji,že kúra není narovnávací trvalá a nemá tu moc narovnat kudrnaté vlasy, avšak dovede je krásně vyhladit,dodat jim pocit zdraví i úpravy jako např. rozčesávání,foukání popř. žehlení budou rychlejší.Vlasy déle vydrží rovné a hlavně se nebudou díky keratinu ve vlasech ničit!
 
Keratin je čistě přírodní látka, protein, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů.
Získává se hydrolyzací ovčí vlny.
 
Výtažky z rýžových otrub, zeleného čaje, červené řepy, vilínu,
měsíčku lékařského, heřmánku,
z červených mořských řas,
sůl z Mrtvého moře, šťávu z listů aloe vera
  
Regenerační oleje: meruňkový, jojobový, pupalkový, brutnákový, bambucké máslo, olej seabuckthorn bobulí
 

Díky brazilskému keratinu můžete docílit obnovení vitality vlasů a zpevnění jak vnější, tak i vnitřní struktury vlasů. Poškozené vlasy mají nedostatek přirozeného keratinu, a tak během aplikace pronikají  molekuly brazilského keratinu do problémových částí, vyplňují je a nahrazují keratin přirozený. Tak brazilský keratin rekonstruuje vnitřní narušenou strukturu vlasu, posiluje a zaceluje kutikulu.

 
Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů, ocení ho zejména majitelé:
-poškozených vlasů (trvalou, melíry, odbarvením, žehlením, kulmováním …)
-kudrnatých, střapatých, krepatých a neposlušných vlasů
-suchých vlasů bez lesku
 
COCOCHOCO Professional Brazilský Keratin prémiové edice GOLD je moderní proces na ošetření vlasů. Edice s obsahem tekoucího 24 karátového zlata dodá Vašim vlasům maximální ochranu před vlhkem, teplem, slanou vodou, deštěm, mrazem. Díky jedinečnému složení zabraňuje elektrizování vlasů. Usnadňuje rozčesávání, styling, zkracuje čas fenování až o 60%, odstraňuje krepatění. Opravdu vynikající účinky, až jednou zkusíte, nikdy nebude chtít nic jiného!